O nás

Malý ráj uprostřed lesů, kde čerpáme energii

Naše roubenka U Rottků je ideální pro všechny, kteří si chtějí odpočinout, uniknout od civilizace a ruchu velkoměsta a načerpat energii. Je vhodná pro rodiny s dětmi, páry nebo malou skupinku osob.

Její celková kapacita je 8 osob ve dvou ložnicích.

PŘÍZEMÍ

V přízemí se nachází koupelna s toaletou, pračkou a sprchovým koutem, prostorný obývací pokoj propojený s jídelním koutem a kuchyní. Kuchyň je plně vybavena elektrickými spotřebiči jako jsou lednička, rychlovarná konvice, topinkovač, sklokeramická deska, mikrovlnná a horkovzdušná trouba. Vyzkoušet můžete ale i méně známé spotřebiče jakými jsou dva různé ruční presovače, solární konvice nebo solární nabíječka. V obývacím pokoji je pak rádio a televize.

PRVNÍ PATRO

V prvním patře jsou dva pokoje a toaleta. V prvním pokoji je manželská postel a dvě další lůžka. V druhém pokoji je pak manželská postel a prostorný rozkládací gauč.

Vytápění v celé chatě je zajišťováno elektrickými přímotopy.

Součástí vybavení je i WIFI.

V chatě se přezouváme a chata je nekuřácká.

Na přání vám pro vaše ratolesti nachystáme dětskou židličku, cestovní postýlku nebo nočník.

Hračky pro nejmenší jsou součástí vybavení chaty, stejně jako množství knih různých žánrů a deskové hry.

PARKOVÁNÍ

V jarních, letních a podzimních měsících je možné dojet až k chatě a zaparkovat za ní. Zaparkovat lze také u hlavní cesty, která je od chaty vzdálena asi 150 metrů. Během zimních měsíců a sněhu je nutné dojít od hlavní cesty pěšky. Zima 2018 byla velmi bohatá na sněhové přeháňky a dosažení chaty bylo menším dobrodružstvím. Zaručujeme vám ale, že menší obtíže při překonání sněhu vám chata několikanásobně vynahradí.