Recenze
Děkujeme za váš názor

Jitka Ch.

Děkuji za krásný pobyt u vás na krásné chaloupce. Dřevěnice, zasazená do krásné krajiny nám zcela učarovala. Určitě se rádi vrátíme.

Simona K.

Krásná a útulná chaloupka v srdci Beskyd, vybavena nejrůznějšími ekologickými vychytávkami, které jsou šetrné k životnímu prostředí, to vše skýtá ubytování v chatě u Rottků. Strávili jsme zde příjemný prodloužený víkend uprostřed letních prázdnin, během kterých jsme navštívili okolní krásy jako Lysou horu či nedaleký Dinopark. Vzít si s sebou můžete i svého čtyřnohého miláčka, který je v chaloupce vždy vítán. Za celou naši rodinu ubytování zde velmi doporučuji.

Eva S.

V chatě u Rottků jsem s rodinou strávila toto léto 4 dny. Byla to ta nejvíc relaxační dovolená z celých prázdnin. Okolí Krásné je velmi malebné a naleznete tam mnoho turistických značek, výletních cílů, ale i zastávek s občerstvením. Přímo u chaty je krásný klid a děti si tam mohou celé hodiny něco kutit a rodiče číst nebo si vychutnat kávu na zápraží. Chata ještě voní novotou a interiér si okamžitě zamilujete. Čas můžete trávit třeba i obdivováním ekologických vychytávek, krásného porcelánu a dekorací, tak jak to dělala moje desetiletá dcera. Chatu u Rottků můžeme jenom doporučit, vyrazte na Krásnou, sundejte hodinky a relaxujte...

Jana M.

Krásné místo pro rodinnou dovolenou. Příjemné prostředí, vkusně zařízená chata. Rádi se sem zase podíváme.


Jana C.

Moc vám děkujeme, že jsme mohly strávit nás "maminkovský" odpočinkový víkend ve vaší roubence. Roubenka je krásná, nová, moc vkusně zařízená, vše čisté, voňavé.... Určitě vřele doporučujeme a rády se zde zase vrátíme. Úžasné místo pro výlety do okolí.

Petra K.

Už podruhé jsme v roubence prožili příjemný víkend. Klidné okolí, 100% zázemí, čistá a útulná chata.

Petr Č.

Super pobyt. Moc se nám líbilo. Počasí nám přálo. Houby rostly. Po výšlapu na Lysou horu se nám velice dobře spalo na kvalitních postelích. Celkově ubytování moc pěkné. Prostě v Krásné bylo krásně!

Štěpánka J.

Na tuto chatu jsme jeli za účelem odpočinout si od města, od lidí, od ruchu do přírody a tento plán nám tato chata splnila na výbornou Netušila jsem, že je ještě možné se ubytovat v tak dokonalém soukromí. Přitom do obchodu autem kousek, na pivo se taky dá jít kousek, přitom v přírodě Úžasné, celá rodina nadmíru spokojena a už se těšíme, až zase tuto chatu navštívíme.


Jana S.

Moc děkujeme majitelům chaty v Krásné, že jsme si mohli užít opravdu krásné chvíle v Krásné.
Krásná chata, krásné lesy, krásné počasí, lepší místo nenajdeme, když se vyčasí.
Opravdu jsme si užili krásné chvíle, nasbírali moře hříbků, v lese hodně borůvčí, hodně mechu a hlavně tichooooo. ...

Pavlína M.

Jaro, léto, podzim, zima, u Rottků je vždycky prima!

Veronika Š.

Roubenka se nám líbila. Byla krásná a útulná. Jediné, co nám zde chybělo, byla wifi. Holky moc ocenily stylové detaily.


Lucie K.

Moc děkujeme za krásný pobyt v malebné roubence, velice pěkný interiér, je vidět, že o chaloupku je pečováno s láskou. Okolí je klidné a měli jsme to štěstí, že zrovna napadlo spoustu sněhu a užili jsme si tak zimní radovánky. Kdo jede za romantikou a odpočinkem, je to pro něj to pravé místo. Děkujeme.

Martina F.

Kouzelný pobyt v pohádkové roubence, která byla nadstandardně vybavena. Krásné okolí s množstvím výletních tras. To byla naše dovolena U Rottků, kterou jsme si užili na 100%. Mělo to jen jedinou chybičku, strašně rychle to uběhlo.

Monika O.

Hezké, čisté prostřední. Moderní venkovská roubenka. Vstřícný přístup majitelů. Rádi se sem vrátíme. Všem moc doporučujeme.

Eva Š.

Děkujeme za příjemný pobyt. Moc se nám tu líbilo, roubenka je útulná, ideální pro odpočinek v klidu okolní přírody a základna pro výlety do okolních kopců. Doporučujeme!

Martina S.

Moc děkujeme za krásný pobyt v nádherné roubence. Strávili jsme zde pět pohodových dnů, na které budeme dlouho vzpomínat. Roubenka nám poskytla veškeré pohodlí a komfort domova, to vše v srdci přírody v naprostém klidu pod Lysou horou.

Jan Z. 

Jsme velice spokojeni s ubytováním v roubence U Rottků. Je zde čisto, teplo, pěkná lokalita a příjemný klid. A je tu fajná kočka;)

Nikol P.

Příjemně strávený týden ve velmi klidné části Beskyd, relativně daleko od lidí, blízko do přírody - na výlety, do lesa, na houby nebo na borůvky. Roubenka nemá chybu, je stylově, ale zároveň i moderně zařízená. Vůbec nic nám zde nechybělo, cítili jsme se tu jako doma. Majitelé jsou velmi příjemní a vstřícní. Děkujeme!

Jana N.

Ubytování ve stylové roubence U Rottků je příjemným zážitkem a odpočinkem zároveň. Na ubytování je vše krásně připraveno a vše doladěno do posledního detailu. V kuchyni snad vůbec nic nechybí a hračky pro děti jsou příjemný bonus. Moc děkujeme za příjemné ubytování. Rádi se vrátíme. Je cítit, když to někdo dělá s láskou,:). Děkujeme.

Martina Č.

Ticho, klid, šumění potůčku a výhled na Lysou horu. Ideální místo na regeneraci sil a příjemný čas strávený s přáteli. Roubenka má výbornou polohu, je dobře vybavená. A skýtá mnoho možností, kam vyrazit za krásami zdejší přírody. Až napadne sníh, rádi se sem vrátíme. Děkujeme majitelům za možnost jejich roubenku využít, super místo!!!