Recenze

Děkujeme za váš názor

Jitka Ch.

Děkuji za krásný pobyt u vás na krásné chaloupce. Dřevěnice, zasazená do krásné krajiny nám zcela učarovala. Určitě se rádi vrátíme.

Simona K.

Krásná a útulná chaloupka v srdci Beskyd, vybavena nejrůznějšími ekologickými vychytávkami, které jsou šetrné k životnímu prostředí, to vše skýtá ubytování v chatě u Rottků. Strávili jsme zde příjemný prodloužený víkend uprostřed letních prázdnin, během kterých jsme navštívili okolní krásy jako Lysou horu či nedaleký Dinopark. Vzít si s sebou můžete i svého čtyřnohého miláčka, který je v chaloupce vždy vítán. Za celou naši rodinu ubytování zde velmi doporučuji.

Eva S.

V chatě u Rottků jsem s rodinou strávila toto léto 4 dny. Byla to ta nejvíc relaxační dovolená z celých prázdnin. Okolí Krásné je velmi malebné a naleznete tam mnoho turistických značek, výletních cílů, ale i zastávek s občerstvením. Přímo u chaty je krásný klid a děti si tam mohou celé hodiny něco kutit a rodiče číst nebo si vychutnat kávu na zápraží. Chata ještě voní novotou a interiér si okamžitě zamilujete. Čas můžete trávit třeba i obdivováním ekologických vychytávek, krásného porcelánu a dekorací, tak jak to dělala moje desetiletá dcera. Chatu u Rottků můžeme jenom doporučit, vyrazte na Krásnou, sundejte hodinky a relaxujte...

Jana M.

Krásné místo pro rodinnou dovolenou. Příjemné prostředí, vkusně zařízená chata. Rádi se sem zase podíváme.


Jana C.

Moc vám děkujeme, že jsme mohly strávit nás "maminkovský" odpočinkový víkend ve vaší roubence. Roubenka je krásná, nová, moc vkusně zařízená, vše čisté, voňavé.... Určitě vřele doporučujeme a rády se zde zase vrátíme. Úžasné místo pro výlety do okolí.

Petra K.

Už podruhé jsme v roubence prožili příjemný víkend. Klidné okolí, 100% zázemí, čistá a útulná chata.

Petr Č.

Super pobyt. Moc se nám líbilo. Počasí nám přálo. Houby rostly. Po výšlapu na Lysou horu se nám velice dobře spalo na kvalitních postelích. Celkově ubytování moc pěkné. Prostě v Krásné bylo krásně!

Štěpánka J.

Na tuto chatu jsme jeli za účelem odpočinout si od města, od lidí, od ruchu do přírody a tento plán nám tato chata splnila na výbornou Netušila jsem, že je ještě možné se ubytovat v tak dokonalém soukromí. Přitom do obchodu autem kousek, na pivo se taky dá jít kousek, přitom v přírodě Úžasné, celá rodina nadmíru spokojena a už se těšíme, až zase tuto chatu navštívíme.


Jana S.

Moc děkujeme majitelům chaty v Krásné, že jsme si mohli užít opravdu krásné chvíle v Krásné.
Krásná chata, krásné lesy, krásné počasí, lepší místo nenajdeme, když se vyčasí.
Opravdu jsme si užili krásné chvíle, nasbírali moře hříbků, v lese hodně borůvčí, hodně mechu a hlavně tichooooo. ...

Pavlína M.

Jaro, léto, podzim, zima, u Rottků je vždycky prima!

Veronika Š.

Roubenka se nám líbila. Byla krásná a útulná. Jediné, co nám zde chybělo, byla wifi. Holky moc ocenily stylové detaily.


Lucie K.

Moc děkujeme za krásný pobyt v malebné roubence, velice pěkný interiér, je vidět, že o chaloupku je pečováno s láskou. Okolí je klidné a měli jsme to štěstí, že zrovna napadlo spoustu sněhu a užili jsme si tak zimní radovánky. Kdo jede za romantikou a odpočinkem, je to pro něj to pravé místo. Děkujeme.

Martina F.

Kouzelný pobyt v pohádkové roubence, která byla nadstandardně vybavena. Krásné okolí s množstvím výletních tras. To byla naše dovolena U Rottků, kterou jsme si užili na 100%. Mělo to jen jedinou chybičku, strašně rychle to uběhlo.

Monika O.

Hezké, čisté prostřední. Moderní venkovská roubenka. Vstřícný přístup majitelů. Rádi se sem vrátíme. Všem moc doporučujeme.

Eva Š.

Děkujeme za příjemný pobyt. Moc se nám tu líbilo, roubenka je útulná, ideální pro odpočinek v klidu okolní přírody a základna pro výlety do okolních kopců. Doporučujeme!

Martina S.

Moc děkujeme za krásný pobyt v nádherné roubence. Strávili jsme zde pět pohodových dnů, na které budeme dlouho vzpomínat. Roubenka nám poskytla veškeré pohodlí a komfort domova, to vše v srdci přírody v naprostém klidu pod Lysou horou.

Jan Z. 

Jsme velice spokojeni s ubytováním v roubence U Rottků. Je zde čisto, teplo, pěkná lokalita a příjemný klid. A je tu fajná kočka;)

Nikol P.

Příjemně strávený týden ve velmi klidné části Beskyd, relativně daleko od lidí, blízko do přírody - na výlety, do lesa, na houby nebo na borůvky. Roubenka nemá chybu, je stylově, ale zároveň i moderně zařízená. Vůbec nic nám zde nechybělo, cítili jsme se tu jako doma. Majitelé jsou velmi příjemní a vstřícní. Děkujeme!

Jana N.

Ubytování ve stylové roubence U Rottků je příjemným zážitkem a odpočinkem zároveň. Na ubytování je vše krásně připraveno a vše doladěno do posledního detailu. V kuchyni snad vůbec nic nechybí a hračky pro děti jsou příjemný bonus. Moc děkujeme za příjemné ubytování. Rádi se vrátíme. Je cítit, když to někdo dělá s láskou,:). Děkujeme.

Martina Č.

Ticho, klid, šumění potůčku a výhled na Lysou horu. Ideální místo na regeneraci sil a příjemný čas strávený s přáteli. Roubenka má výbornou polohu, je dobře vybavená. A skýtá mnoho možností, kam vyrazit za krásami zdejší přírody. Až napadne sníh, rádi se sem vrátíme. Děkujeme majitelům za možnost jejich roubenku využít, super místo!!!

Zuzana M.

Děkujeme za krásný pobyt. Roubenka je malebná, vybavená vším, na co si člověk vzpomene. Byl to tady balzám na duši. Okolí klidné, napadlo spousta sněhu, zapálili jsme si františka a cítili se jako v pohádce.

Iva B.

Ubytování v roubence je špičkové. Chata je hodně vybavená vším potřebným. Ideální místo pro turistiku. Dostatek turistických cílů. V noci klídek a tma tmoucí. Super postele. Spaní na jedničku. Pronajímatelé jsou velmi příjemní.

Radek B.

Moc děkujeme za krásný pobyt. Roubenka je skvěle vybavená, vůbec nic nám tady nechybělo. Okolí je úžasné a ten klid! Cítili jsme se u vás jako doma a moc rádi se zase vrátíme!

Monika P.

V roubence U Rottků jsme již po několikáté a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Krásné prostředí, útulně zařízená chaloupka, vstřícná majitelka. Moc děkujeme za vše a doufáme, že tentokrát se na nás štěstí usměje při losování, abychom se mohli zase vrátit. Ale vrátíme se i tak. Kočky na tahu!

Lucie M.

Název Krásná toto místo opravdu vystihuje. Dokonale umístěná roubenka uprostřed lesů, s krásnou loukou a výhledem na Lysou . Chata je perfektně vybavena kuchyňským náčiním, toaletními potřebami i elektrickým grilem. Pokud je sucho, zaparkujete přímo u chaty. V chatě je útulno a čisto. Výborná komunikace s majiteli, kteří byli velmi příjemní a ochotní. Doufáme, že tu nejsme naposled.

Honza B.

Moc děkujeme za nádherný pobyt s výhledem na královnu Beskyd.  Roubenku jsme si zamilovali. Byli jsme naprosto okouzleni okolním prostředím a přístupem úžasných majitelů. Už teď přemýšlíme, jaký další termín se tady podíváme.

Pavlína Š.

Rádi bychom vám poděkovali za víkendový pobyt na vaší roubence. Ocenili jsme váš tip na procházku ke Švarné Hance. Počasí dobré - sluníčko, déšť. Přístup paní majitelky byl výborný. Cítili jsme se zde jako doma.

Lucie V.

Nezapomenutelné zážitky během zkráceného týdne. Krásný výšlap na Lysou horu, vodopády, přehradu a spoustu dalších. Klid na chatě, zvířata všude kolem nás - prostě naprostá spokojenost. Snad se sem někdy vrátíme. Úžasný relax, kde každý vypne a je v souladu s přírodou. Nejlepší na tom bylo, že nám celý týden svítilo sluníčko. No prostě - dokonalost sama. Moc děkujeme!

Natálie Z.

Roubenka na klidném místě s nádherným výhledem do okolí. Kolem spousta míst na výletění. Chata je kompletně vybavená, nic nechybí a vše je jako nové. Paní majitelka velmi milá, vstřícná a v ničem nebyl sebemenší problém. Moc doporučujeme a určitě tu nejsme naposled.

Zdeněk N.

Děkujeme za krásný pobyt. První obavy ze sousedství kraviček hned pominuly - kravičky pěkně "voní". Chata je perfektně vybavená. Venku bychom uvítali slunečník nad stůl a ohniště na grilování.

Jaroslav P.

Příjemně strávený dovolenkový čas. Klidné prostředí. Využití volného času k shlédnutí krásných Beskyd. Chata úžasná s komfortním vybavením. Cítili jsme se tu jako doma. Doporučujeme všem. Zároveň nás mile překvapila majitelka - úžasná, vstřícná paní. Není co vytknout - 100%.

Jiří K.

Krásné ubytování uprostřed přírody. Na chatě je vše potřebné vybavení. Přímo z terasy je vidět Lysá hora, na kterou vede sice delší, ale super turistická trasa. Děti chodily blbnout do potoka za silnicí.

Miroslav J.

Jsme mile překvapeni, že i v horských podmínkách se dá v dnešní době prožít pěknou dovolenou v čistotě a moderním pojetí interieru. Dá se konstatovat, že spokojenost je na místě. Přejeme majitelům další úspěchy v podnikání.

Ákos Z.

Krásná, vkusně a elegantně zařízená roubenka, do níž se budete rádi vracet z výletů po krásném okolí.

Miloš K.

Při příjezdu vás přivítá milá paní majitelka, která vás provede útulně a zároveň moderně zařízenou roubenkou. Příroda i nebe plné hvězd, když počasí umožní, máte na dosah, stejně jako výhled na Lysou horu. My jsme zde strávili týden o prázdninách, užili jsme si klidu, cyklovýletů i pokoření Lysé hory na kole.

Pavel R.

Je zázrak, že jsou u nás stále "střežena" tak nádherná místa s nedotčenou přírodou v symbióze s lidskou přítomností. Velké poděkování majitelům roubenky za vytvoření II. domova, na který budeme vždy vzpomínat skrze překrásné zážitky. 

P.S.: Nebyli jsme tu naposled;).

Luboš M.

Roubence U Rottků musíme dát velkou pochvalu. Je krásná, uvnitř čistá, voňavá, dokonale zařízená a hlavně stojí na úžasném místě, které na vás dýchá nezaměnitelnou atmosférou. Pokud si chcete skutečně odpočinout, není lepší místo. Všude kolem lesy, čistý vzduch, krávy, ovce, slepice, ticho, klid a pohoda. Toto místo vás nabije pozitivní energií a dobrou náladou. Zde si člověk uvědomí, co je v životě důležité, jak žili naši předci, co nám předali a jak je důležité tyto "obyčejné" věci chránit. Díky majitelce Hance, že jsme si mohli U Rottků odpočinout a zapomenout na starosti všedních dnů.

Jana D.

Krásná, útulná roubenka s nádherným okolím. Moc děkujeme, že jsme zde mohli strávit několik dní a odpočinout si.

Jiří K.

Krásné ubytování v Krásné. Klid, pohoda, čisto, krásná příroda, spousta borůvek. Jen pozor. Byli jsme tu podruhé a na Lysé hoře nám opět pršelo:).

Pavel R.

Mohl bych psát veršované básně, jak je krásně v Krásné. Ale moc je neumím, tak zkusím lehký rým. Je nádherné poznávat beskydské okolí, co vám životní síly dovolí. Kyselicu, halušky nebo borůvkový knedlík, nenechá bez ochutnání žádný jedlík. Mnoho nezapomenutelných zážitků prožijete v roubence u Rottků.

P.S.: Nebyli jsme tu podruhé naposledy:)

Michaela K.

V chalupce u Rottků jsme strávili příjemnou letní dovolenou. Vhodné položení objektu, které je v těsné blízkosti Visalají (řada značených tras) nám umožnilo putovat na Lysou horu, Gruň, Bílý Kříž,.... Okolí poskytuje soukromí, klid, návrat do starých časů, jak to bylo, když se na roubené usedlosti žilo (stádo kraviček, kocourek od sousedů), horské túry, méně náročné vycházky do přírody, ale i  návštěva památek v blízkém okolí. Údolí Morávky  je jedním z nejkrásnějších regionů celého moravskoslezského pomezí.

Karel K.

Roubenka u Rottků je kouzelné místo pro relaxaci a odpočinek v nádherné přírodě Beskyd. Chata je krásná, stylově a nadstandardně zařízená, plná krásné a originální výzdoby. Víkend jsme si zde parádně užili a rádi se sem vrátíme. Děkujeme za skvělý pobyt.

Veronika R.

Krásná roubenka s bezkonkurenčními výhledy z oken, krásným prostředím! Ocenili jsme ticho, které tu panuje... Užili jsme si jak chalupu, okolí, tak i výlety v její blízkosti. Děkujeme za pozornosti. Prostě super!

Lenka C.

Pobyt v Roubence u Rottků je vždy příjemným zážitkem. Člověku tu nic nechybí, roubenka je krásná a moderně vybavená a také potěší malým překvapením. Navíc je umístěna v krásném prostředí Beskyd. Roubenku vřele doporučujeme a rádi se sem vracíme.

Ivana P.

Roubenka u Rottků je krásná, pěkně a funkčně vybavená s překrásným výhledem na Lysou horu. Majitelé moc milí, ochotní. Jsme nadšení a určitě se moc rádi vrátíme.

Radim J.

Děkuji za krásný narozeninový dárek. Ubytování v roubence bylo velice příjemné, okolí nádherné. Byli jsme zde s přáteli a velmi rádi se tady vrátíme.

Ĺuboslava K.

Moc hezké místo, naprostý klid, rozkvetlá louka, nepřetržitý zpěv ptáčků. Roubenka neuvěřitelně útulná, čistá, prakticky vybavená. Majitelé moc milí lidé, skvělá domluva. Možná jsme trošku postrádali gril na dřevěné uhlí. Každopádně určitě doporučujeme.

Ivana O.

Velmi příjemné a pohodlné ubytování v klidu a tichu samoty u pastvin pod lesem. Přitom zastávka autobusu je jen přibližně 5 minut a výlety do Beskyd jsou možné přímo z chalupy. V chalupě je útulno a měli jsme vše, co jsme potřebovali (i více):). Majitelé jsou velice milí a pozorní, domluva s nimi skvělá. Děkujeme za útulný přístav na našich beskydských toulkách.

Petra O.

Není tady bazén, není tady sauna a wifi je prej pomalý. Díky Bohu! Užili jsme si zde pohodu, klid i krásné výlety. Zvláštní dík patří paní Šmídové. Od ní jsme se dočkali krásného uvítání, perfektního servisu plus něčeho navíc:). My tři náročný vopice z Brna to tady DOPORUČUJEME.

Pavlína N.

Měli jsme se krásně v Krásné:). Útulná roubenka s krásnými výhledy a ten božský klid je k nezaplacení. Děkujeme za milé překvapení při uvítání do chaty (mýdla, prosecco a pivo vychlazené v ledničce). Celkově děkujeme za to, jak útulné a s láskou chystané to tu máte. Úžasná terasa a krásné okolí, spoustu turistických tras v okolí. Ještě jednou velké dík.

Dita N.

Děkujeme za umožnění ubytování při víkendu s výšlapem na Lysou Horu - bylo tady opravdu nádherně. Krásné výhledy, plno hub, krásná chaloupka, kde je veškeré vybavení a jako bonus večerní troubení dvou jelenů. Děkujeme.

Hana S.

Byli jsme tady na víkend v lednu a byli jsme nadšeni. Chata je velmi útulná, plně vybavená, čistá, moderní. Člověk má hned pocit, jako by byl doma. Je tady teplo, kuchyň je skvostně vybavená, stačí už jen vařit jako Polreich:). Vřele doporučujeme. P.S.: Lyžování je kousek.

Peter K.

I když nám nevyšlo počasí a skolily nás nemoci, roubenka nám poskytla skvělé zázemí, nic nám tu nechybělo. Rádi se sem zase vrátíme. Je prima, že je tu spousta deskových her pro děti, i Netflix se hodil:)

Jan Z.

Ubytování bylo moc krásné. Jezdíme zde opakovaně a pokaždé jsme velmi spokojeni. Okolí je velmi klidné a krásné, u chaty jsou i krávy, které naše malé dítě velmi zbožňuje. Ubytování je moderní, hezky vybavené, prostorná sprcha, všechno je čisté a voňavé a prostě fajn. Určitě zde nejsme naposledy.

Marie P.

Velmi příjemný pobyt v krásném prostředí Beskyd a zázemím v útulné roubence s veškerým vybavením a milými majiteli.